Aktualności

Spieki Kwarcowe Laminam
Wprowadziliśmy do sprzedaży rewolucyjne płyty wielkoformatowe o wymiarach 3000x1000x3.

Tak?! Tak wielka płyta a tylko 3 mm ?!?. Bez obaw, ten materiał jest o wiele bardziej wytrzymały niż jego konkurenci. Całe płyty można z powodzeniem stosować jako elewacje systemowe, posadzki, okładziny ścian, elementy dekoracyjne, wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. A to nie wszystko - Spieki kwarcowe można z powodzeniem wykorzystywać jako blaty kuchenne i łazienkowe a także jako okładziny mebli.

To produkt ekologiczny, wykonany całkowicie z naturalnych komponentów. Może zostać poddany recyklingowi. Materiał waży tylko 8,2 kg/1m2 (dot. Laminam 3+ z siatką), co czyni go bezkonkurencyjnym w wielu dziedzinach. Spieki kwarcowe dostępne są w 100 odmianach kolorystycznych oraz fakturach powierzchni - i ciągle się zwiększa...
Więcej informacji na temat Laminam: http://www.laminam.pl/pl/

Zapraszamy do Poznania
Nowo otwarty Magazyn w Poznaniu przy ul. Św. Michała 58

Po otwarciu magazynu w Poznaniu przy ul. Św. Michała 58, działa on już na pełnych obrotach. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy łącznie 2500 m2 powierzchni. Prezentujemy tam kamień naturalny zarówno w postaci płytek jak i dużych płyt w grubości 2 i 3 cm. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 oraz w soboty od 9 - 14.

Otwarcie magazynu w Poznaniu
Dnia 11 lipca 2009 otworzyliśmy nowy magazyn kamienia naturalnego w Poznaniu.

Dnia 11 lipca 2009 otworzyliśmy nowy magazyn kamienia naturalnego w Poznaniu. To już drugi regionalny magazyn Interstone po otwartym w maju w Chrzanowie. Tym razem został on uruchomiony we współpracy z naszą firmą.