Witamy

Firma

W ofercie INTERSTONE można znaleźć szeroką gamę kolorystyczną granitów oraz marmurów oferowanych przez nas w postaci płyt i płytek importowanych z Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, oraz Egiptu.

Kamienie te mogą być wykorzystywane do wykończenia zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych partii budynków. Ze względu na swą trwałość i estetyczny wygląd są niezastąpionym surowcem do wykonywania parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, blatów kuchennych i łazienkowych, schodów oraz posadzek.

Oferujemy również szeroki wachlarz płytek wykonanych z łupków kwarcytowych, które cechują się niezwykłą twardością i wytrzymałością na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak mróz i wilgoć; dzięki temu są niezastąpionym materiałem przy wykładaniu tarasów i elewacji zewnętrznych.”

Sieć

Nieustannie rozwijamy się i dążymy do zwiększenia naszego udziału w rynku. W roku 2009 roku otworzyliśym magazyn w Poznaniu. Do dziś objęliśmy opieką przedstawicieli handlowych Interstone na województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.

Kadra

Posiadamy profesjonalną kadrę, współpracującą z nami od lat. Wysoko cenimy doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Staramy się, by w firmie panowała atmosfera wzajemnego zaufania i budujemy przyjazne stosunki między pracownikami, kontrahentami i zarządem.

Cel

W Rato cenimy długotrwałe relacje z klientami. Pragniemy współtworzyć sukcesy naszych klientów oraz skutecznie wspomagać ich rozwój.